VoIPdiscount Wysyłaj i odbieraj faksy emailem.
Wejdź i sprawdź.
panel klienta
Strona główna Cennik Pobierz Sklep Pomoc Kontakt Rejestracja Doładuj konto
Nowość! Wysyłaj i odbieraj faksy emailem. Przetestuj za darmo, bez zobowiązań.
JAK WYBIERAĆ NUMERY
LISTA STREF NUMERACYJNYCH
FAKS INTERNETOWY
DOŁADUJ KONTO
ZAMÓW BRAMKĘ VOIP
ZOSTAŃ PARTNEREM

Centrale telefoniczne

Jeśli chciałbyś uruchomić usługę telefonii internetowej dla wielu użytkowników, zapoznaj się z opisem niezawodnych central telefonicznych Hokiwa, z wbudowaną bramką voip. Więcej informacji: www.hokiwa.com

VoIP darmowe rozmowy

Oferujemy całkowicie darmowe rozmowy do sieci stacjonarnych w ramach niskiej, ryczałtowej opłaty oraz bardzo tanie połączenia do sieci komórkowych.

Ważność usługi voip:

W usłudze VoIPdiscount środki zgromadzone na koncie nigdy nie przepadają. Możesz je wykorzystać w dowolnym czasie w przyszłości.

Co chcesz zrobić?

  • Jeśli chcesz szybko i wygodnie doładować swoje konto, kliknij tutaj. Wpłaty możesz dokonać za pomocą systemu przelewy24 (natychmiastowe przelewy z 23 polskich banków), tradycyjnym przelewem (w dowolnym banku lub na poczcie) oraz kartą kredytową. Wystawiamy faktury VAT.
  • Jeśli chcesz pobrać fakturę VAT, zaloguj się do panelu fakturowego. Kod rabatowy i dodatkowy kod weryfikacyjny (potrzebny do zalogowania do panelu fakturowego) zostały wysłane emailem po złożeniu pierwszego zamówienia. Jeśli nie pamiętasz tych danych, skorzystaj z funkcji przypominania kodu rabatowego.
  • Jeśli chcesz sprawdzić stan konta, listę połączeń, wysłać SMS lub zestawić połączenie pomiędzy dwoma telefonami, zaloguj się do panelu konta sip.

Panel fakturowy

  • W panelu fakturowym możesz szybko i wygodnie doładować swoje konto oraz sprawdzić historię zasileń.
  • Dostęp do panelu fakturowego mają wyłącznie osoby, które przynajmniej 1 raz złożyły zamówienie doładowania w części "doładuj" niniejszego serwisu lub za pośrednictwem strony www.voiponline.pl.
  • Aby doładować konto po raz pierwszy, kliknij tutaj.
  • Aby doładować konto po raz kolejny lub pobrać fakturę VAT, zaloguj się do panelu fakturowego.

Panel konta sip

  • W panelu konta sip sprawdzisz stan konta oraz listę połączeń, wyślesz SMS oraz zestawisz połączenie pomiędzy dwoma telefonami.
  • Aby zalogować się do panelu konta sip, kliknij tutaj.